Školní výlet 3.ER – Výšlap na Kleť

V úterý 23. června 2026 se třída 3.ER vydala na školní výlet do přírody. Tentokrát studenti společně absolvovali pěší trasu z Českého Krumlova až do Holubova. Vrcholem 15kilometrové túry byl nejvyšší vrchol Blanského lesa ve výšce 1 087 m. n. m. – hora Kleť.
Sdílet:

Počasí přálo až příliš – celý den panovaly vysoké letní teploty, které prověřily fyzickou kondici všech účastníků. I přes horké počasí však studenti trasu zvládli s dobrou náladou a odhodláním. Po sestupu do Holubova přišlo vhod zasloužené občerstvení, které všem pomohlo doplnit energii po náročném pochodu v letním vedru. Nechyběl odpočinek, společné povídání ani sdílení zážitků z celého školního roku.

Celý výlet proběhl bez komplikací a nesl se v příjemné atmosféře. Studenti si užili pobyt v přírodě, překonali sami sebe při náročnějším stoupání a odnesli si řadu společných zážitků. Výšlap na Kleť se tak stal povedenou tečkou za závěrem školního roku.

(Mgr. Alena Fedorová)

cs_CZCzech