Kontakty

Vedení školy

Hlavní kontakt

Koreš Jaroslav Mgr., Ph.D.

ředitel školy
Kabinet: 1

+420 386 794 115
kores@spssecb.cz

Chochol Václav Mgr.

zástupce ředitele
Kabinet: 44

+420 386 794 122
chochol@spssecb.cz

Lavička Ivan Mgr.

vedoucí dílen
Kabinet: dílny – 16, 17, 19

+420 386 794 141
lavicka@spssecb.cz

Kroupa Petr Ing.

koordinátor odborných předmětových komisí, garant oboru strojní inženýrství
Kabinet: 7

386 794 118
kroupa@spssecb.cz

Krejsa Lubomír Ing.

garant oboru robotika a řídicí technika
Kabinet: 58 A

386 794 123
lubomir.krejsa@spssecb.cz

Strnad Stanislav Ing.

garant oboru elektromobilita a alternativní pohony
Kabinet: 26

386 794 112
strnad@spssecb.cz

Vastl Jiří Ing.

garant oboru elektroenergetika a elektrické stroje
Kabinet: 51

386 794 132
vastl@spssecb.cz

Technicko-hospodářské oddělení

Čalounová Ivana

sekretariát, podatelna
Kabinet: 2

+420 386 794 111
skola@spssecb.cz

Fenclová Jana

hospodářský úsek
Kabinet: 14

386 794 145
fenclova@spssecb.cz

Ing. Michaela Koubová

účetní
Kabinet: 14

386 794 139
ucetni@spssecb.cz

Zuzana Kodlová

administrativní pracovnice, školní pokladna
Kabinet: 5

386 794 117
kodlova@spssecb.cz

Klára Richtrová

mzdová účetní
Kabinet: 3

386 794 116
mzdy@spssecb.cz

Vlášek Pavel

školník
Kabinet: dílny

386 794 109, 386 794 110

Výchovní poradci, prevence

Hořejšová Z. Mgr.

školní psycholog
Kabinet: 77

386 794 127
horejsova@spssecb.cz

Paurová Dana Ing.

výchovný poradce, ekonomické předměty
Kabinet: 58 B

386 794 124
paurova@spssecb.cz

Rolínek Tomáš Mgr.

výchovný poradce, anglický jazyk, základy společenských věd
Kabinet: 77

386 794 127
rolinek@spssecb.cz

Šustrová Pavlína Mgr.

školní metodik prevence, český jazyk, základy společenských věd
Kabinet: 58 B

386 794 124
sustrova@spssecb.cz

Vyučující

Strojírenské předměty

Badal Miloš Ing.

strojírenské předměty
Kabinet: CNC

386 794 143
badal@spssecb.cz

Belko Alfréd Ing.

strojírenské předměty
Kabinet: CNC

386 794 143
belko@spssecb.cz

Čejka Jiří Ing., Ph.D.

strojírenské předměty
Kabinet: 33

386 794 133
jiri.cejka@spssecb.cz

Čejka Vilém Ing.

strojírenské předměty
Kabinet: 26

386 794 112
cejka@spssecb.cz

Čermák Ludvík Ing.

strojírenské předměty
Kabinet: 7

386 794 118
cermak@spssecb.cz

Franta Lukáš Ing., Bc., Ph.D.

strojírenské předměty
Kabinet: 7

386 794 118
franta@spssecb.cz

Krejsa Vladimír Ing.

strojírenské předměty
Kabinet: 7

386 794 118
vladimir.krejsa@spssecb.cz

Mareš Radek Ing.

strojírenské předměty
Kabinet: 33

386 794 133
mares@spssecb.cz

Mikoláš Pavel DiS.

strojírenské předměty
Kabinet: CNC

386 794 143
mikolas@spssecb.cz

Petrásek Jan Bc.

fyzika, informační technologie, strojírenské předměty
Kabinet: 67

386 794 129
jan.petrasek@spssecb.cz

Rákos Petr

elektrotechnické a strojírenské předměty
Kabinet: dílny – sborovna

386 794 143
rakos@spssecb.cz

Stropek Stanislav

elektrotechnické a strojírenské předměty
Kabinet: dílny – sborovna

386 794 143
stropek@spssecb.cz

Trojan Aleš Mgr.

strojírenské předměty
Kabinet: kovárna

386 794 114
atrojan@spssecb.cz

Trojan Zbyněk Ing.

strojírenské předměty
Kabinet: kovárna

386 794 114
trojan@spssecb.cz

Vávra Václav Ing., Ph.D.

strojírenské předměty
Kabinet: 7

386 794 118
vavra@spssecb.cz

Vondrášek Michal Mgr.

strojírenské předměty
Kabinet: dílny – sborovna, kovárna

386 794 143, 386 794 114
vondrasek@spssecb.cz

Elektrotechnické předměty

Bronec Petr Ing.

informační technologie
Kabinet: 33

386 794 133
bronec@spssecb.cz

Kneslík Pavel Mgr.

elektrotechnické předměty
Kabinet: 26

386 794 112
kneslik@spssecb.cz

Kotrlík Pavel

elektrotechnické předměty
Kabinet: dílny – sborovna

386 794 143
kotrlik@spssecb.cz

Kroneisl Miloslav Ing.

elektrotechnické předměty
Kabinet: 33

386 794 133
kroneisl@spssecb.cz

Křepelka Jaroslav Ing.

elektrotechnické předměty
Kabinet: 58 A

386 794 123
krepelka@spssecb.cz

Petrášek Jan

elektrotechnické předměty
Kabinet: 58 A

386 794 123
petrasek@spssecb.cz

Růžička Zdeněk Ing.

informační technologie, elektrotechnické předměty
Kabinet: 26

386 794 112
ruzicka@spssecb.cz

Smutný Oldřich Ing.

elektrotechnické předměty
Kabinet: D24 – PA

386 794 136, 386 794 143
smutny@spssecb.cz

Steringa Jan Ing.

elektrotechnické předměty
Kabinet: 51

386 794 132
steringa@spssecb.cz

Stuchlý Jaroslav Ing.

elektrotechnické předměty
Kabinet: 51

386 794 132
stuchly@spssecb.cz

Šimek Petr Ing.

elektrotechnické předměty
Kabinet: dílny – sborovna

dílny - sborovna
simek@spssecb.cz

Štěrbík Jan Ing.

informační technologie
Kabinet: 5

386 794 117
sterbik@spssecb.cz

Tůma Jan Ing.

elektrotechnické předměty
Kabinet: 40

+420 386 794 120
tuma@spssecb.cz

Vyhnal Zdeněk Ing.

elektrotechnické předměty
Kabinet: 58 A

386 794 123
vyhnal@spssecb.cz

Všeobecné předměty

Bican Tomáš Mgr.

tělesná výchova
Kabinet: 12

386 794 146
bican@spssecb.cz

Dušek Ivan Mgr.

anglický jazyk
Kabinet: 86

386 794 113
dusek@spssecb.cz

Fučík Jan Mgr.

tělesná výchova
Kabinet: 12

386 794 146
fucik@spssecb.cz

Hána Jiří Mgr., Bc.

matematika, fyzika, informační technologie
Kabinet: 67

386 794 129
hana@spssecb.cz

Helm Jan Mgr.

matematika, informační technologie
Kabinet: 67

386 794 129
helm@spssecb.cz

Kováříková Mirka Mgr.

český jazyk
Kabinet: 58 B

386 794 124
kovarikova@spssecb.cz

Mach Radek Mgr.

tělesná výchova
Kabinet: 12

386 794 146
mach@spssecb.cz

Malíková Michaela Mgr.

matematika, chemie
Kabinet: 66

386 794 130
malikova@spssecb.cz

Marková Daniela Mgr.

anglický jazyk
Kabinet: 76

386 794 126
markova@spssecb.cz

Ohnsorg Petra Mgr.

anglický jazyk
Kabinet: 86

386 794 113
ohnsorg@spssecb.cz

Petržalová Ludmila Mgr.

český jazyk, dějepis
Kabinet: 58 B

386 794 124
petrzalova@spssecb.cz

Ploch Jiří Mgr.

matematika, fyzika
Kabinet: 66

386 794 130
ploch@spssecb.cz

Quagliata Giuseppe Bc.

anglický jazyk (konverzace)
Kabinet: 76

386 794 126
quagliata@spssecb.cz

Reitingerová Nikola Mgr.

mateřská dovolená
Kabinet: 76

386 794 126
reitingerova@spssecb.cz

Šímová Zuzana Bc.

mateřská dovolená
Kabinet: 67

386 794 129
simova@spssecb.cz

Vondráková Michaela Mgr.

mateřská dovolená
Kabinet: 66

386 794 130
vondrakova@spssecb.cz