Vystudovali jste naši školu? Přidejte se do Klubu absolventů SPŠ SE!

Vystudovali jste u nás elektrotechniku, nebo strojírenství? Maturovali jste nedávno, nebo už je to pěkně dlouhá doba? Ať už jste u nás zkoušku dospělosti skládali v kterémkoli roce, dejte nám o sobě vědět!

Vystudovali jste u nás elektrotechniku, nebo strojírenství? Maturovali jste nedávno, nebo už je to pěkně dlouhá doba? Ať už jste u nás zkoušku dospělosti skládali v kterémkoli roce, dejte nám o sobě vědět!

Vzpomínáte na svou třídní učitelku/svého třídního učitele? Jste v kontaktu se svými spolužáky? Sledujete, jakým směrem se naše škola dále ubírá? Studují u nás nyní vaše děti či vnoučata? Chtěli byste být pravidelně informováni o tom, co se u nás děje? Chtěli byste získávat nejčerstvější informace o aktivitách pro absolventy školy/širokou veřejnost?

Ať už jste odpověděli ANO na jednu, či více otázek, vyplňte prosím následující dotazník a staňte se součástí nově vznikajícího Klubu absolventů SPŠ SE: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=88JSnEvJV06uAiyK4LJdotfhigrAyghGhP0CZzoReLtURU84OFIxOU9INUhFVjU0SlgzMU8xNkFZTi4u