Pokračujeme v ZOO bězích

V minulosti jsme se s naší školou několikrát účastnili tzv. ZOO běhů. V této aktivitě, jejímž cílem je podpořit chov zvířat v zoologických zahradách, budeme pokračovat i nadále. Pokud se chcete také připojit, stačí se podívat na web https://www.behamespolu.cz/ a vybrat si termín závodu, délku trasy i disciplínu podle svých preferencí. Nechcete/nemůžete běžet? Nevadí, i chůze se počítá! Více informací najdete v letáku i na webu Běhámespolu.cz. Pokud…

V minulosti jsme se s naší školou několikrát účastnili tzv. ZOO běhů. V této aktivitě, jejímž cílem je podpořit chov zvířat v zoologických zahradách, budeme pokračovat i nadále.

Pokud se chcete také připojit, stačí se podívat na web https://www.behamespolu.cz/ a vybrat si termín závodu, délku trasy i disciplínu podle svých preferencí. Nechcete/nemůžete běžet? Nevadí, i chůze se počítá!

Více informací najdete v letáku i na webu Běhámespolu.cz. Pokud se rozhodnete zúčastnit, při registraci prosím vyplňte název klubu “SPSSECB DUKELSKA”, ať máme společně přehled, kolik z nás se daného závodu zúčastnilo. Obsadí náš klub zase v soutěži týmů přední příčky vítězů, jako tomu bývalo v roce 2021?

zoo beh 1 - Pokračujeme v ZOO bězích