Kontakty

Zde najdete kontaky na vedení školy, provozní zaměstnance a vyučující.

Oficiální informace

Název školy:

Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická, České Budějovice, Dukelská 13

Adresa pro doručování dokumentů v analogové podobě, která je současně adresou pro doručování dokumentů v digitální podobě doručovaných na přenosných technických nosičích dat:
Dukelská 260/13, 371 45 České Budějovice

Úřední hodiny podatelny: Po, st, pá  8 - 11 hod.

  • IČ: 60075970
  • IZO: 060075970
  • RED IZO: 600008207
  • tel.: 386794111
  • fax.: 387312480 
  • url: www.spssecb.cz 
  • email podatelny: skola@spssecb.cz
  • zřizovatel: Jihočeský kraj, U Zimního stadionu 1952/2, 370 76 České Budějovice, IČ 70890650
  • ID datové schránky: 88yr7yh

Vedení školy

Funkce Jméno Telefon E-mail
Ředitel školy Mgr. Jaroslav Koreš, Ph.D. 386 794 115 kores@spssecb.cz
Zástupce ředitele Ing. Alfred Belko 386 794 122 belko@spssecb.cz
Zástupce ředitele Ing. Bohuslav Schandl 386 794 133 schandl@spssecb.cz
Vedoucí dílen Ing. Miloš Badal 386 794 143 badal@spssecb.cz
Sekretariát, podatelna Ivana Čalounová 386 794 111 skola@spssecb.cz
Hospodářský úsek Olga Richtrová 386 794 145 richtrova@spssecb.cz
Účetní Pavlína Janečková 386 794 139 janeckova@spssecb.cz
Mzdová účetní Zdeňka Popelková 386 794 116 popelkova@spssecb.cz

Vyučující

Jméno Číslo kabinetu Telefon E-mail
Bican Tomáš Mgr. 12 386 794 146 bican@spssecb.cz
Bošek Petr Ing. 67 386 794 129 bosek@spssecb.cz
Čejka Vilém Ing. 82 386 794 138 cejka@spssecb.cz
Čermák Ludvík Ing. 18, 7 386 794 142, 118 cermak@spssecb.cz
Duda Antonín Mgr. 67 386 794 129 duda@spssecb.cz
Ducháčková Alena PaedDr. 51 386 794 132 duchackova@spssecb.cz
Floriánová Markéta Mgr. 5 386 794 117 florianova@spssecb.cz
Gärtnerová Markéta Ing. 26 386 794 112 gartnerova@spssecb.cz
Janoud Jan Ing. 46 386 794 121 janoud@spssecb.cz
Jilek Václav Ing. dílny 386 794 143 jilek@spssecb.cz
Kováříková Mirka Bc. 76 386 794 126 kovarikova@spssecb.cz
Kroneisl Miroslav Ing. 5 386 794 117 kroneisl@spssecb.cz
Kroupa Petr Ing. 7 386 794 118 kroupa@spssecb.cz
Křepelka Jaroslav Ing. 58A 386 794 123 krepelka@spssecb.cz
Kyselová Běla Ing. 66 386 794 130 kyselova@spssecb.cz
Lavička Ivan Mgr. dílny 386 794 143 lavicka@spssecb.cz
Mareš Radek Ing. 82 386 794 138 mares@spssecb.cz
Míčková Dana Mgr. 66 386 794 130 mickova@spssecb.cz
Nálevka Miloslav Mgr. kovárna 386 794 143, 114 nalevka@spssecb.cz
Ohnsorg Petra Mgr. 86 386 794 113 ohnsorg@spssecb.cz
Pakandlová Věra Ing. 58B 386 794 124 pakandlova@spssecb.cz
Paurová Dana Ing. 58B 386 794 124 paurova@spssecb.cz
Pelikánová Kristýna Mgr. 51 386 794 132 pelikanova@spssecb.cz
Petržalová Ludmila Mgr. 58B 386 794 124 petrzalova@spssecb.cz
Ploch Jiří Mgr. 66 386 794 130 ploch@spssecb.cz
Pýchová Lenka Mgr. 51 386 794 132 pychova@spssecb.cz
Růžička Zdeněk Ing. 82 386 794 138 ruzicka@spssecb.cz
Schandlová Alena Ing. 51 386 794 132 schandlova@spssecb.cz
Schwagerová Lenka Ing. 26 386 794 112 schwagerova@spssecb.cz
Smutný Oldřich Ing. dílny 386 794 136, 143 smutny@spssecb.cz
Strelka Ludovít Ing. 58A 386 794 123 strelka@spssecb.cz
Šinknerová Zuzana PaedDr. 86 386 794 113 sinknerova@spssecb.cz
Štěrbík Jan Ing. 42 386 794 148 sterbik@spssecb.cz
Švec Antonín Ing. 58B 386 794 124 svec@spssecb.cz
Thorauschová Dagmar PhDr. 40 386 794 120 thorauschova@spssecb.cz
Trojan Zbyněk Ing. dílny 386 794 143 trojan@spssecb.cz
Tůma Jan Ing. 5 386 794 117 tuma@spssecb.cz
Vacík Milan PeadDr. 12 386 794 146 vacik@spssecb.cz
Vlková Zdeňka Mgr. 76 386 794 126 vlkova@spssecb.cz
Vondrášek Michal Mgr. dílny 386 794 143 vondrasek@spssecb.cz
Vrba Pavel Ing. 5 386 794 117 vrba@spssecb.cz
Vyhnal Zdeněk Ing. 58A 386 794 123 vyhnal@spssecb.cz
Žiška Jan Mgr. dílny 386 794 134, 143 zizka@spssecb.cz

Ostatní zaměstnanci

Funkce Jméno Telefon
Školník Josef Zahradník 386 794 109, 110
Pracovník ZIS Vrba Pavel Ing. 386 794 127
Den otevřených dveří: 12. 1. 2019 v 9:00.
Loading...