Den otevřených dveří 30. 11. 2019

I v sobotu to v celé škole žilo. Zájemci o studium na naší škole viděli vše, co nabízíme, a mohli se zeptat na cokoliv, co je zajímalo.

Základní informace byly podány tradičně v učebnách, kde se návštěvníci DOD dozvěděli základní informace o škole a studiu. Následně ve skupinkách s učiteli školy procházeli zájemci o studium laboratoře i prostory dílen.

Učitelé v laboratořích a dílnách osvětlovali, co je náplní jednotlivých odborností. V rámci všeobecných předmětů se objevovaly informace k přípravě na maturitu, ale také se mluvilo o různých jazykových kroužcích (vedle italštiny, němčiny a španělštiny nově i francouzština). 

Opět zde byly i stánky různých firem, s kterými škola spolupracuje a kde mohou studenti najít své pracovní uplatnění. Zastoupení firem bylo: VOLTCOM, spol. s r.o., forpsi INTERNET CZ, a. s., Robert Bosch, spol. s r.o., ČEZ, a. s.

Připojujeme reakci od jedné maminky:

„Sobotní prohlídku jsme si se synem oba užili a ještě jednou děkujeme za možnost seznámit se s prostředím vaší školy a musím říci, že jsme z ní odcházeli jen se samými pozitivními pocity a silnou motivací k dalšímu vzdělávání.

Zveme vás na poslední DOD dne 11. ledna 2020, tak neváhejte a přijďte.

Foto z DOD naleznete ve fotogalerii.

Mgr. Ludmila Petržalová